Pytania

 

  1. Nie mam swoich włosów, czy peruka nadaje się dla mnie do codziennego użytku? – Zdecydowanie NIE! Moje peruki nie są przeznaczone do codziennego noszenia. Polecam nosić je nie częściej niż 2/3 razy na tydzień.
  2. Jak dbać o perukę aby długo wytrzymała? – Nie nosić jej zbyt często i zdejmować na noc. Nie używać żadnych niszczących środków (farba, rozjaśniacz itp.). Ograniczyć prostowanie i kręcenie do paru razy na miesiąc.
  3. Jak myć i odświeżać perukę? – Perukę należy myć nie częściej niż raz na miesiąc. Rozczesaną perukę włożyć do pojemnika z wodą i szamponem, przeczesywać palcami. Nie szorować!!! Delikatnie zanurzać perukę, zostawić na kilka minut. Po spłukaniu można nałożyć odżywkę. Suszenie i stylizacja – najlepiej wysuszyć perukę na swojej głowie aby lepiej się dopasowała. Powietrzem skierowanym z góry na dół. Peruka po umyciu i wysuszeniu jest bardzo puszysta, konieczna jest stylizacja. Należy wyprostować cała perukę jednocześnie rozczesując ją.
  4. Czy mogę farbować i rozjaśniać perukę? – Rozjaśniać nie! Farbowanie jest dozwolone ale tylko delikatnymi tonerami (nie nakładać farby na siatkę). Jednak polecam wybrać docelowy kolor i nie farbować peruki na własna rękę gdyż można ją zniszczyć.
  5. Mam długie i grube włosy czy mogę nosić peruki? – Tak! Pod warunkiem ze umiejętnie i ciasno upniesz/ zapleciesz włosy pod peruką, jednak jeśli masz ich bardzo dużo, możesz uzyskać efekt kasku albo włosy mogą nie mieścić się pod peruką.
  6. Co jeśli po zamówieniu kolor nie będzie mi pasować? – Od razu po przymierzeniu i stwierdzeniu że kolor jest zupełnie nie trafiony skontaktuj się z nami, perukę można zwrócić (warunki zwrotów w regulaminie).